Overrijnseveld 7 • 3945 GH COTHEN

CONTACT
Bestuur TC de Kamp Naam Telefoon E-mail
Voorzitter Paul Verkuijlen 06 53728482 voorzitter@tcdekamp.nl
Penningmeester Saskia Heikens 06 49779638 penningmeester@tcdekamp.nl
Secretaris VACATURE secretaris@tcdekamp.nl
Bestuurslid Jeugdzaken Irene van Delft 06 5169 9397 nick.vandelft@kpnplanet.nl
Bestuurslid algemeen Kevin van den Bogaard 06 25584189 kvdbogaard@outlook.com
Naam commissie Naam Telefoon E-mail
Competitieleider Ruud Kolsteeg 06 29513520 competitie@tcdekamp.nl
Wedstrijdcommissie wedstrijdcommissie@tcdekamp.nl
Frits van Daalen 030 6342482
Andrea van Leeuwen 06 23263031
Joan en Ella de Laat 0343 414323
Lea Bras 06 11382991
Fleur Verhaar
Toernooicommissie toernooicommissie@tcdekamp.nl
Nick van Delft 0343 591850
Gerjan Zomer 06 20568502
Inge Dinnessen 0343 573822
Mike Hijman 06 27070479
Ruud Kolsteeg 06 29513520
Ledenadministratie Harold van Maasakkers 06 44639762 ledenadministratie@tcdekamp.nl
Beheer website Yvonne van Rossum 06 269341381 website@tcdekamp.nl
Huishoudelijke commissie hhc@tcdekamp.nl
Johan Smorenburg 0343 562221
Ben van den Bogaard 0343 562406
Jeugdcommissie VACATURE jeugdcommissie@tcdekamp.nl
Parkcommissie parkcommissie@tcdekamp.nl
Joop de Gier 0343 562046
Job Cornelisse 0343 561801
Ben van Leeuwen 0343 562953
Eef van Wijk 06 53913138
Planning barroosters Ella de Laat 0343 414323 barrooster@tcdekamp.nl
Schoonmaakcommissie Bea van Dam 0343 562382 schoonmaakcommissie@tcdekamp.nl
Sponsorcommissie Patrick van den Brink 06 15084830 sponsorcommissie@tcdekamp.nl