Overrijnseveld 7 • 3945 GH COTHEN

CONTACT
Bestuur TC de Kamp Naam Telefoon E-mail
Voorzitter Paul Verkuijlen 06 53728482 voorzitter@tcdekamp.nl
Penningmeester Saskia Heikens 06 49779638 penningmeester@tcdekamp.nl
Secretaris Lea Bras   secretaris@tcdekamp.nl
Bestuurslid Jeugdzaken Irene van Delft 06 51699397 nick.vandelft@kpnplanet.nl
Bestuurslid algemeen VACATURE    
       
Naam commissie Naam Telefoon E-mail
Competitieleider VACATURE   competitie@tcdekamp.nl
  Ruud Kolsteeg (tot 31 dec ’20) 06 29513520  
Wedstrijdcommissie Frits van Daalen 030 6342482 wedstrijdcommissie@tcdekamp.nl
  Andrea de Wit 06 23263031  
  Fleur Verhaar    
  Fred Mayer    
  VACATURE    
       
Toernooicommissie Nick van Delft 0343 591850 toernooicommissie@tcdekamp.nl
  Gerjan Zomer 06 20568502  
  Inge Dinnessen 0343 573822  
  VACATURE    
  VACATURE    
       
Ledenadministratie Harold van Maasakkers 06 44639762 ledenadministratie@tcdekamp.nl
       
Beheer website VACATURE   website@tcdekamp.nl
       
Huishoudelijke commissie Johan Smorenburg 0343 562221 hhc@tcdekamp.nl
  Ben van den Bogaard 0343 562406  
       
Jeugdcommissie VACATURE   jeugdcommissie@tcdekamp.nl
       
Parkcommissie Joop de Gier 0343 562046 parkcommissie@tcdekamp.nl
  Job Cornelisse 0343 561801  
  Ben van Leeuwen 0343 562953  
  Eef van Wijk 06 53913138  
  Piet Middelweerd    
       
Planning barroosters Ella de Laat 0343 414323 barrooster@tcdekamp.nl
       
Schoonmaakcommissie Bea van Dam 0343 562382 schoonmaakcommissie@tcdekamp.nl
       
Sponsorcommissie VACATURE   sponsorcommissie@tcdekamp.nl