Overrijnseveld 7 • 3945 GH COTHEN

CONTACT
Bestuur TC de Kamp Naam Telefoon E-mail
Voorzitter Nico Verdonck   voorzitter@tcdekamp.nl
Penningmeester Ella de Laat   penningmeester@tcdekamp.nl
Secretaris Ad de Jong   secretaris@tcdekamp.nl
Bestuurslid Jeugdzaken Linda Verheij   jeugdcommissie@tcdekamp.nl
Bestuurslid Jeugdzaken Sybrig de Gier   jeugdcommissie@tcdekamp.nl
Bestuurslid algemeen Menno Verheij    
       
Naam commissie      
Competitieleider Caroline Balk   competitie@tcdekamp.nl
  Trees Oostveen    
       
Toernooicommissie Inge Dinnessen 0343 573822 toernooicommissie@tcdekamp.nl
  Harrie Jansent    
  Nick van Delft 0343 591850  
       
Wedstrijdcommissie Andrea de Wit 06 23263031 wedstrijdcommissie@tcdekamp.nl
  Ella de Laat 0343 414323  
  Fleur Verhaar    
  Fred Mayer    
  Sanne Marchal    
  Mathieu de Gier   (activiteiten)
       
Communicatie Martine van Amerongen   communicatie@tcdekamp.nl
  Merel Gondelach    
       
Ledenadministratie Harold van Maasakkers 06 44639762 ledenadministratie@tcdekamp.nl
       
Beheer website Mathieu de Gier   website@tcdekamp.nl
  Ron van Galen    
       
Huishoudelijke commissie Joan de Laat   hhc@tcdekamp.nl
       
       
Jeugdcommissie Sybrig de Gier – Poelsma   jeugdcommissie@tcdekamp.nl
  Linda Verheij – Vogel    
  Liselot de Bruijn – Oechies    
       
Parkcommissie Joop de Gier 0343 562046 parkcommissie@tcdekamp.nl
  Job Cornelisse 0343 561801  
  Ben van Leeuwen 0343 562953  
  Eef van Wijk 06 53913138  
  Piet Middelweerd    
  Davey van Hazendonk    
       
Planning barroosters Ella de Laat 0343 414323 barrooster@tcdekamp.nl
       
Schoonmaakcommissie VACATURE   schoonmaakcommissie@tcdekamp.nl
       
Sponsorcommissie Paul Verkuijlen 06 53728482 sponsorcommissie@tcdekamp.nl
  Mathieu de Gier